Kolorowy Tydzień Niespodzianek

W dniach od 25.05 do 29.05.2015r.  w naszym Przedszkolu  trwa Kolorowy Tydzień Niespodzianek dla dzieci połączony  z udziałem naszego Przedszkola w Ogólnopolskim Tygodniu Głośnego Czytania Dzieciom.
            Na cały tydzień zostało zaplanowane dla dzieci wiele niespodzianek.

Kolorowy Tydzień niespodzianek

Tydzień głośnego Czytania Dzieciom

25.05 – 29.05.2015

Poniedziałek 25.05.2015

·         Bajki dla szczęśliwych dzieci  - MGOK – godz. 10:00

(wszystkie grupy)

Wtorek 26.05.2015

·         Zabawy plastyczne „Marzenia dzieci”

(Propozycje dla wychowawców np.: malowanie na szarym papierze, rysowanie kredą po chodniku, malowanie na kartonach, malowanie farbą na starym prześcieradle, koszulkach.

Galeria prac np.: na płocie, na sznurkach)

Środa 27.05.2015

·         „Kwiatowe fantazje” – korowód ulicami miasta,

·         Dyskoteka w MGOK – godz. 10:00

Czwartek 28.05.2015

·         Bajkowa kraina – czytanie bajek przez zaproszonych gości w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

(np.: pani z Biblioteki, p. Wylegała, p. Sorbal, p. Dyrektor, uczniowie z Gimnazjum, rodzice)

Piątek 29.05.2015

·         Zabawy ruchowe – Olimpiada sportowa – „Jestem olimpijczykiem”

Dodatkowe propozycje: teatrzyk dziecięcy grupy Jagódki „Przygoda niegrzecznej żabki”,

„Czytanie na polanie” – czytanie bajek przez wychowawców grup na świeżym powietrzu na kocu (w zależności od pogody) .

Znalezione obrazy dla zapytania dzień dziecka gify