Dzień Kolejarza

Dnia 26.11.2019r. dzieci z naszego przedszkola odwiedziły Dworzec PKP w Krzyżu Wlkp. Celem naszej wycieczki było przybliżenie dzieciom specyfiki pracy na kolei oraz poznanie niektórych zawodów związanych z koleją. Przywitał nas Naczelnik IS Krzyż Wlkp. p. Mariusz Graś, który był organizatorem wycieczki oraz Komendant SOK  p. Andrzej Duniecki. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji m.in pokaz umiejętności psa służbowego, zwiedzanie nastawni, rozmowa z pracownikami SOK, przejazd drezyną ręczną. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pracownikom podziękowania, otrzymały upominki.Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła dzieciom wiele pozytywnych wrażeń i nowych wiadomości. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim pracownikom PKP za wspaniałe przyjęcie.