Serce na nakrętki

Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby."

Kochani. Nasze Przedszkole otrzymało piękny prezent duże czerwone serce, do którego będziemy mogli zbierać nakrętki dla osób potrzebujących. Odrobina życzliwości czy zainteresowanie okazane drugiemu człowiekowi może ulżyć w cierpieniu i rozpromienia choć na chwile czyjeś smutne i szare dni. Dzieci wiedzą, że pomaganie jest ważne, dobre i potrzebne a taki mały, drobny uczynek może wykonać każdy i wszędzie. Każda pomoc jest wartościowa a każdy mały gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat - czyjś świat. Dziękujemy Państwu: Władysławowi Halickiemu i Teresie Szczudło - Halickiej za wykonanie dla nas tego Cudownego prezentu, Przedsiębiorstwu Konstrukcji Innowacyjnych WILK S. C oraz PPHU i Mirosława Michałek za pomoc w przedsięwzięciu, za to, że dołożyli iskierkę w tak ważnej sprawie.