Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

#Challengeniebieskiemotyle2021

Jarzębinki dziękują za nominację i z chęcią wezmą udział w akcji mającej na celu poszerzanie świadomości na temat autyzmu!

Zadanie przekazujemy dalej do:

????Dzieci z Niepubliczne Przedszkole KRECIKOWO

????Dzieci z grupy Maki z Przedszkole nr 2 "Harmonia" w Krzyżu Wielkopolskim

Zapraszamy grupy wraz z paniami do uczestnictwa w wyzwaniu zainicjowanym przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II.

Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko ( nie dotyczy służb mundurowych).

2. Wykonać pracę plastyczną np. Odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serce, albo wykonać dowolną aktywność, np. taniec motyli.

3. Zrobić zdjęcia lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebooku oraz przesłać na adres motyle2021@soswjaroslaw.onmicrosoft.com

Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia: Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami! ( nagrane lub napisane).

4. Nominować kolejne dwie osoby i jedną grupę klasową, oddział przedszkolny lub instytucje i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebiedkiemotyle2021 do publikowania zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy Nominowany otrzymuje 48 godzin.