Kolorowy Tydzień Niespodzianek Dzień 2

W pewien wrześniowy dzień

Nasze mamy spotkały się.

Wpadły na pomysł nowy

Wyczarujemy im plac - taki odlotowy.

Jak pomyślały tak wykonały

Stworzyły akcję - nie lada gratka.

Ludzi zebrali o pomoc prosili

A Oni im wcale nie odmówili.

Dali co mieli, na konto wpłacali

I proszę jaki nam piękny plac

WYCZAROWALI!!!!!

Dzisiaj dzień piękny i wyjątkowy

Dla dzieci stanął plac zabaw nowy.

Dzięki pomocy wspaniałych ludzi,

Zrzutka powstała by serca obudzić.

I niech jak słońce co dzisiaj świeci

Cieszą was dzisiaj uśmiechy dzieci

Kolejny dzień pełen atrakcji  dzisiaj dzień na który czekały przedszkolaki od dawna. Otwarcie placu zabaw. Został on doposażony w nowe zestawy do zabawy.

Radzie Rodziców udało się uzbierać równe 54 000 zł

Zestaw większy kosztował 52 803, 90 zł. Do tego zostały zakupione sprzęty doposażające - wiaderka, grabki, łopatki, taczki, piłki itp. w kwocie 1 416,60 zł.

Zestaw mniejszy kosztował 18 327 zł. - został zakupiony przez Radę Miejską.

Teraz kilka słów o tym czego nie widać.

Składamy serdeczne podziękowania Paniom od "brudnej roboty", które oprócz ogromnego serca włożyły ogrom pracy - p. Marcie Tomaszewicz- Molendzie, p. Ewelinie Nowakowskiej, p. Emanueli Czarnowskiej, p. Beacie Bałamut, p. Beacie Sikorze, p. Agacie Różańskiej, p. Milenie Sucheckiej. Mimo przeciwności losu szły dalej i się nie poddawały, a powodów była cała masa....

Wspierały się pomysłami, dobrym słowem.

Dziękujemy rodzicom z Rady, że wspierali nas fantami.

Serdeczne podziękowania dla Panów, którzy uprzątnęli stary plac, aby mógł stanąć nowy. Panu Geodecie za nieodpłatne sporządzenie mapki, panu Architektowi za naniesienie planów na mapy. Pani Dyrektor Przedszkola - Jolancie Wiktor.

Dziękujemy każdej osobie osobno i wszystkim razem ( aby nikogo nie pominąć) za przekazane fanty na licytację, za wpłaty za wylicytowane rzeczy. Za każde dobre słowo .. Sponsorom za każde dobrowolne wpłaty na konto zrzutki. To wszystko udało się dzięki Wam! Macie moc, ogromne serce.

Dziękujemy!

Po otwarciu  rozpoczłęa się zabawa, była muzyka, tańce oraz wata cukrowa za ktorą serdecznie dziękujemy sponsorom .