Przedszkolny Konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej ,,Kto Ty jesteś? Polak mały''

W dniu 8.11.2018 odbył się Przedszkolny Konkurs recytatorski  o tematyce patriotycznej ,,Kto Ty jesteś? Polak mały''.

Młodzi wykonawcy recytowali utwory zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, możliwościami i o różnorodnej tematyce dającej szerokie możliwości interpretacyjne. Artyści wykazali się dobrą emisją głosu i w większości przypadków poprawnością dykcji.

Jury serdecznie dziękuje uczestnikom konkursu jak i organizatorom za przygotowanie, sprawne przeprowadzenie oraz stworzenie miłej atmosfery wśród dzieci podczas przesłuchań konkursowych.

Wyniki Konkursu przedstawiają się następująco:

I Nagroda

KORYCIŃSKA MAGDALENA-  za prezentację wiersza Cz. Janczarskiego „Co to jest Polska”

II Nagroda

LISOWSKA ZUZANNA-  za prezentację wiersza J. Białobrzeskiej „Moja mała Ojczyzna”

III Nagroda

WŁÓKA WIKTORIA-  za prezentację wiersza B. Forma „Polska moja Ojczyzna”

PIOTR STRUGAŁA-  za prezentację wiersza L. Wiszniewskiego „11 listopada”

FULARA JULIA  za prezentację wiersza „Flaga”

CIECHANOWICZ HANNA-  za prezentację wiersza „Polska jest wspaniała”

GOLAN NIKOLA- za prezentację wiersza W. Bełza „Katechizm Polskiego dziecka”

MATKOWSKA ANASTAZJA- za prezentację wiersza „Flaga narodowa”