Dzień Zwierząt

Dnia 4 października odbył się  Światowy Dzień Zwierząt. Dziś też zakończył się projekt "My pets- moje zwierzątka" realizowany w grupie "Leśne Ludki". W ciągu ostatnich trzech dni, podczas realizacji  projektu dzieci poznały anglojęzyczne nazwy małych zwierząt domowych, dowiedziały się jakie obowiązki są związane z posiadaniem małego przyjaciela. Wiedzą, w jaki sposób należy dbać o swoich pupili. Dzieci były w sklepie zoologicznym, gdzie kupiły rybkę i nazwały ją Goldy. Również dzieci z gr "Krasnoludki" maja swoją rybkę - Helę ???? Oprócz tego dzieci wykonały hamsters- chomiki z jajek oraz gościły w sali zwierzątka domowe - kotkę Ozi - pupila Liliany i pieska Chase- pupilek Stasia. Na sam koniec projektu dzieci narysowaly swoje ulubione bądź wymarzone zwierzątka domowe ????????

Opracowała : B. Bałamut

dodała : K. Spychała