Dzień Jeża

"Jeże nawet nie wiedzą, że mają swoje święto. Nie wiedzą, że 10 listopada obchodzimy Dzień Jeża, bo wtedy śpią już zwinięte w ciasny kłębuszek w swoim gnieździe z liści i trawy, ukrytym wśród gałęzi na ziemi". Dzieci jednak pamiętają o ich święcie, dlatego wzięły udział w atrakcyjnych i pełnych ciekawostek zajęciach, które zostały zorganizowane i przeprowadzone przez Panie z Nadleśnictwa. W ramach projektu "Podróże Jeża ze Zgierza" dzieci młodsze miały m.in. okazję poznać życie Jeża, które zostało przedstawione w formie bajki, a dzieci starsze zostały zaangażowane w wykonanie pracy plastycznej. Bardzo dziękujemy Paniom z Nadleśnictwa za urozmaicenie zajęć oraz za przekazaną wiedzę na temat tych małych, bardzo ważnych zwierzątek.