14luty- Walentynki

14 lutego dzieci w przedszkolu świętowały Walentynki a kolor czerwony zdominował ich stroje. Zajęcia tego dnia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość, przyjaźń.W każdej grupie był element walentynkowy. Dzieci z grupy Żabki i Biedronki wspólnie przy muzyce dawały upust swojej fantazji, stworzyły serca, uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych i plastycznych, mogły wykazać się swoją wyobraźnią i kreatywnością. Natomiast grupa Jarzębinki odwiedziła pPizzerię Alibi w której wykonała pizzę w kształcie serca.Przedszkolaki szczerze i otwarcie okazywały radość i sympatię w stosunku do innych. Umiejętność mówienia o swoich uczuciach i sprawiania radości innym będą doskonalić przez kolejne dni roku.