To takie proste!
Strona głowna  /  Wydarzenia
Witamy w dziale wydarzenia /imprezy

Wydarzenia/imprezy

Dnia 5.02.2019 grupa Jarzębinki ugościła na swoich zajęciach na temat teatru grupę Jagódki. Poznaliśy m.in co to jest pantomima, tetar cieni, teatr lalek i teatr aktorski. To wszystko z wykorzytsaniem nowych technologii i tablicy interaktywnej.

data dodania: 2019-02-05 20:12:36

W dniach 29.01 oraz 30.01.2019 r. odbył się Bal Karnawałowy. Piękne stroje, szalona zabawa, taneczna muzyka oraz wiele innych atrakcji odbyło się w tych dniach. A stroje... oceńcie Państwo sami te fantazyjne przebrania. Zapraszamy do galerii, kliknij tu: http://przedszkolekrzyz.blizej.info/?m=galeria&id=1788

data dodania: 2019-02-05 19:50:53

Dnia 8 stycznia 2019 roku odwiedzili nas Panowie Policjanci i przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa szczególnie podczas ferii zimowych. Serdecznie dziękujemy!

data dodania: 2019-02-05 19:39:29

Jak co roku dzieci z naszego Przedszkola wzięły czynny udział w akcji charytatywnej WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP. Został zorganizowany w grudniu Kiermasz ozdób świątecznych pod kierownictwem Pani Beaty Bałamut na którym została zebrana cegiełka w wysokości 1107,28 zł która została przekazana na ww akcję. W dniu akcji WOŚP  grupa Jagódki wykonała na scenie MGOK taniec który przygotowały wraz z Pania Marią Matuszewską.Rodzice z tej grupy również wylicytowali tort który skonsumowali mali tancerze.  Wielkie podziękowania dla wszytskich przedszkolaków ze szlachetnym sercem! <3

data dodania: 2019-02-05 19:21:13

Dnia 29.01.2019 w M-GOK odbył się XVIII Przegląd Widowisk Świątecznych. Wstąpiło 8 zespołów ze szkół i przedszkoli z powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego. Jury obejrzało przedstawienia i wyłoniło zwycięzców. Dzieci z naszego Przedszkola również zaprezentowały swoje umiejętności. Grupa ,,Żabki" pod kierownictwem Pani Moniki Poznaniak godnie reprezentowała nasza placówkę. Zajęliśmy 2miejsce w kategorii Przedszkola w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim Dziękujemy i życzymy dalszych postępów aktorskich!

data dodania: 2019-02-05 18:49:14

Z okazji 100letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,w naszym mieście odbył się bieg. Nasi podpieczni również brali w nim udział. Pierwsze trzy miejsca w naszej kategorii wiekowej zdobyły dziewczynki z grupy Leśne Ludki. 1. Miejsce Lena Pankowska 2. Hanna Stankiewicz 3. Kornelia Bołądz. Jesteśmy dumni i gratulujemy!

data dodania: 2019-01-25 20:26:18

8.12.2018 roku odbyła sie akcja charytatywna " Zostań Krzyskim Mikołajem". Zorganizowana została zbiórka pieniędzy na rzecz Łukasza Woźnego który cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe. Pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację chłopca. Nasze przedszkolaki również wzięły udział w tej akcji. Grupa Jarzębinek ozdobiła pierniki które zostały sprzedane na kiermaszu . Nie można pominąć akcentu tanecznego. Swoim występem uświetniła całą akcję grupa Jaskółek, która wykonała taniec do piosenki : ,,Stand by me"  pod kierownictwem Pani Marty Sekuterskiej-Lamcha, oraz grupa Jarzębinek która zatańczyła do utworu ,,Rockin around the Christmas Tree" przygotowana przez Panią Karolinę Spychała oraz Panią Karolinę Kacprzak. Wszystko dla szczytnego celu!

data dodania: 2018-12-11 19:51:06

Jak co roku Mikołaj wyruszył w podróż poszukując grzecznych dzieci. Znalazł je w naszym Przedszkolu. Wizyta Mikołaja wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Były wiersze i piosenki wykonane przez dzieci. Mnóstwo uśmiechów oraz uścisków. Kochane przedszkolaki otrzymały słodką paczkę.

Więcej zdjęć w galeriach grup.

data dodania: 2018-12-11 19:09:45

Dnia 27.11.2018 roku przedszkolaki udały się na stacje PKP aby świetować Dzień Kolejarza. Najwiekszą atrakcją była przejażdzka najwiekszą drezyną w Polsce. Drezyna ta obchodzi w tym roku swoje setne urodziny. Mimo chłodu na dworze wszystkim było ciepło od wprawiania w ruch drezyny. Serdecznie dziękujemy pracownikom PKP za gościnę i Pani Marii Matuszewskiej za zorganizowanie tego dnia we współpracy z kolejarzami.

Więcej zdjęć w galeriach grup.

data dodania: 2018-12-11 18:43:03

27 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu obchody Święta Flagi i Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola uroczyście ubrane – na galowo. Po śniadaniu wszystkie grupy przedszkolne (z flagami) zgromadziły się przed budynkiem przedszkola, gdzie grupa Biedronki pod kierownictwem Pani Moniki Poznaniak przygotowała tematyczne przedstawienie.i Nastąpienie dzieci wraz z nauczycielkami odśpiewały Hymn Narodowy. Po uroczystości wszystkie grupy ruszyły ulicami miasta w pochód machając biało-czerwonymi flagami.

dodano: 12.05.2018 Karolina Spychała

data dodania: 2018-05-12 18:49:28